امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت

خدمات اصلی ما

این مرحله موازی مرحله فاز دو معماری انجام می شود و به جزییات طراحی به صورت ارایه طرح پیش از اجرا می پردازد. این بخش شامل مشخص نمودن نوع چینش مصالح، نورپردازی ها، مبلمان، رنگ بندی ها، احجام دکوراتیو و….. می باشد.

مدلسازی

محاسبات فنی مورد نیاز برای کارهای معماری ساختمانها و محوطه و تهیه نقشه های اجرایی به طور کامل ، با انتخاب مقیاس مناسب ، به صورتی که برای نشان دادن کلیه قسمتها و اجزای طرح ، هیچ گونه ابهامی وجود نداشته باشد ، انجام خواهد شد . محاسبات فنی مورد نیاز برای کارهای معماری ساختمانها و محوطه و تهیه نقشه های اجرایی به طور کامل ، با انتخاب مقیاس مناسب ، به صورتی که برای نشان دادن کلیه قسمتها و اجزای طرح ، هیچ گونه ابهامی وجود نداشته باشد ، انجام خواهد شد . ​​​​​​​

تهیه نقشه های فاز 2

معماری داخلی آفرینش فضاست، فضایی که در عین زیبایی و خاطره انگیز بودن عملگرا و کارآمد نیز باشد. در واقع طراح با تنیدن اصول فنی و تخصصی معماری داخلی با حس زیبایی شناسی ، فضایی را طراحی می‌کند که بیانگر هویت، نیاز، درک و خواسته‌های مخاطبش است. دکوراسیون داخلی، هماهنگ سازی برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه می باشد. دکوراسیون داخلی همانند سایر هنرها، دارای سبک و ریزه‌کاری‌های متفاوتی است که براساس سلیقه‌ها و نیازهای دوران، دستخوش تغییر می‌شوند.

طراحی داخلی